بایننس کوین توکن هایی هستند که در پلتفرم بایننس استفاده می شوند، بنابراین با اینکه این توکن در بازار آزاد معامله می شود و ارزش آن نوسان می کند، به طور سنتی همان چیزی است که شما به عنوان ارزهایی مانند دلار آمریکا یا بیت کوین می شناسید.

به همین علت، موارد استفاده برای بایننس کوین بسیار ارزشمند است و به همین دلیل است که ما شاهد افزایش ارزش این رمزارز هستیم.

بایننس کوین همان چیزی است که به عنوان آلت کوین شناخته می شود و هنگام ایجاد آن براساس استاندارد ERC-20 و با استفاده از شبکه اتریوم و بلاک چین ساخته شده است. این بدان معناست که این سکه نیز از قوانینی که جامعه برای بلاک چین اتریوم وضع کرده است پیروی می کند.

با این حال، مهم تر از همه، به بایننس کوین اجازه می دهد تا از ثبات و ایمنی بلاک چین و شبکه اتریوم بهره مند شود. دیگر نگران دزدیده شدن سکه های خود در یک حمله 51٪ یا سناریوی هزینه های دو برابر نخواهید بود زیرا با ساخته شدن در شبکه اتریوم این ارز در برابر این تهدیدات محافظت می شود.

همه این ها در آوریل 2019 تغییر یافت، زمانی که صرافی Binance، BNB را به شبکه اصلی خود منتقل کرد. در آن زمان آنها 5 میلیون توکن ERC-20 BNB را نیز سوزاندند و مقدار متناظر توکن BNB بومی BEP-2 را به کیف پول های خود اختصاص دادند.

در آن زمان بایننس کاربران را تشویق می کرد که توکن های ERC-20 BNB خود را به توکن های بومی BEP-2 تبدیل کنند، با این حال از نوامبر 2019، بایننس هنوز از توکن های ERC-20 پشتیبانی می کند و کاربران هنوز قادر به انتقال به توکن BEP-2 هستند، اگرچه امکان حذف توکن های ERC-20 بیش از این وجود ندارد.

تفاوت اصلی بایننس کوین و بیت کوین چیست؟

 • زمانی که صحبت از معامله بیت کوین است، معامله گر همیشه باید در نظر داشته باشد که از کدام صرافی کریپتو استفاده کند. چراکه همه صرافی ها و سایت ها به یک اندازه قابل اعتماد و امن نیستند. ارز دیجیتال بایننس کوین در صرافی Binance پذیرش می شود که این یکی از امن ترین صرافی ها در جهان است.
 • تمرکز در برابر عدم تمرکز: بیت کوین در همه جا معامله می شود و نسبت به انواع مختلفی از متغیرها آسیب پذیر است. ارز دیجیتال بایننس کوین کمتر مستعد تاثیر از شرایط خارجی است اما به شدت تاثیرپذیر از شرایط داخلی Binance است.
 • بایننس کوین، ارزی جدید است که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد. اما از طرف دیگر، بیت کوین دارای سابقه طولانی و اثبات شده ای است که برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ منتشر شد.
 • حداکثر تعداد بیت کوین ها، ۲۱ میلیون اما عرضه بایننس کوین ۲۰۰ میلیون کوین است. این بدان معناست که طی سالهای آینده، کوین های BNB می توانند به لحاظ حجم کلی، از بیت کوین سبقت بگیرند.

بر خلاف بیت کوین، اتریوم و سایر کریپتوکارنسی های پیشرو، بایننس کوین ارزی جدید در شبکه بلاک چین محسوب می شود. این بدان معناست که سهم بازار آن نسبت به دیگر کوین های پیشرو، کمتر و علاوه بر آن، تخصیص پرتفوی معامله گران نیز به این دست از کریپتوکارنسی ها محدود است. در نتیجه این موضوع باعث می شود ارائه دهندگان کریپتو، بر سر منابع سرمایه گذاران هر روزه با هم به رقابت بپردازند. کریپتوکارنسی ها ممکن است به دلیل عدم وابستگی شان به دولت، برای بسیاری از معامله گران فریبنده باشند، اما این عاقلانه نیست که فکر کنیم اقدامات دولت تأثیر عمده ای بر ارزش آن ها نخواهد گذاشت. برای نمونه اگر اوضاع اقتصاد دولت ایالات متحده در شرایط نامساعدی باشد، این موضوع ممکن است باعث شود معامله گران به دلیل ترس از کاهش ارزش ارز خود، سرمایه گذاری شان را در فضای کریپتوکارنسی ها افزایش دهند.

بررسی بلاک چین بایننس

زنجیره بایننس چندین کارکرد مفید مانند ایجاد توکن های جدید برای دیجیتالی کردن دارایی های موجود، ارسال، دریافت، سوزاندن و بلوکه کردن و آزاد کردن توکن ها را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین می توانید از طریق Binance Chain Explorer، API و رابط RPC، بازار DEX را برای تأیید قیمت بایننس کوین و فعالیت بازار دارایی های خاص، بررسی تاریخچه معاملات و بلوک های زنجیره ، رصد کنید.

ناگفته نماند که می توانید سایر داده های شبکه بایننس را از طریق full node یا API استخراج کنید، ابزارها و برنامه هایی را توسعه دهید تا به کاربران در استفاده از Binance Chain و Binance DEX کمک کند و همین طور توکن های BNB را نیز ارسال و دریافت کنید.

Binance Chain از نسخه اصلاح شده اجماع Tendermint BFT استفاده می کند. Tendermint برای استفاده در شبکه Cosmos ایجاد شده است و از معماری مدولار برای تحقق اهداف مختلفی استفاده می کند، از جمله ایجاد شبکه ها و لایه های اجماع یک بلاک چین به عنوان بستری که در آن می توان برنامه های مختلف غیرمتمرکز ایجاد کرد.

تمرکز اصلی در طراحی Binance Chain عبارتند از:

 • عدم نگهداری وجوه: معامله گران کنترل کلید و وجوه شخصی خود را حفظ می کنند.
 • عملکرد بالا: تأخیر کم، توان عملیاتی بالا برای کاربران بزرگ و معاملات با نقدینگی بالا. هدف ما دستیابی به زمان 1 ثانیه در ایجاد بلوک، با 1بار تایید نهایی بودن می باشد.
 • هزینه کم: هم در کارمزد و هم در هزینه نقدینگی.
 • تجربه کاربری آسان: همانند سایت com.
 • معاملات عادلانه: تا حد امکان، به حداقل رساندن معاملات بر اساس اطلاعات نهانی.
 • قابل تکامل: قادر به توسعه مداوم با استفاده از انباشته فناوری، معماری و ایده ها برای بهبود سیستم.

ارز دیجیتال BNB چگونه کار می کند؟

شاید از خود بپرسید که اگر بایننس کوین ارز نیست پس چه کاربردی دارد. BNB به عنوان توکنی که در پلتفرم بایننس مورد استفاده قرار می گیرد، هدفی بسیار ارزشمند را دنبال می کند. به یاد داشته باشید که بایننس برای هر معامله ای که انجام می دهید هزینه کارمزد دریافت می کند.

چگونه می خواهید پرداخت هزینه های کارمزد را متوقف کنید؟ شما می توانید با استفاده از بایننس کوین کارمزد صرافی آن را پرداخت کنید.

به جای پرداخت هزینه 1 دلار برای هر 1000 دلار در معاملات (که در واقع می تواند خیلی سریع برای معامله گران فعال جمع شده و قابل توجه باشد)، شما فقط می توانید از سکه های بایننس برای پوشش هزینه ها استفاده کنید. باعث می شود این سکه های برای معامله گران در صرافی بایننس بسیار مفید و ارزشمند باشد.

نحوه کار آن دقیقاً به این شکل است که بایننس کارمزدهای معاملاتی را برای کسانی که مایل به استفاده از سکه آن هنگام معاملات هستند – برای پنج سال اول تخفیف می دهد. و برای این هدف مقیاس کشویی وجود دارد، به این صورت که در سال اول می توانید با استفاده از سکه های بایننس 50٪ تخفیف در هزینه های کارمزد خود دریافت کنید.

تخفیف هر سال نصف می شود، بنابراین در سال دو تخفیف 25٪، در سال سه ٪۱۲. ۵ در سال چهار ۶. ۷۵٪ و در سال پنجم که آخرین سال می باشد، تخفیف حذف می شود.

در صورت داشتن بایننس کوین در کیف پول مبادله ای، این تخفیف به طور خودکار محاسبه و کسر می شود. اگر نمی خواهید از سکه های خود برای پوشش هزینه کارمزد استفاده کنید، می توانید به راحتی این ویژگی را خاموش کنید.

اما پس از آن چه می شود؟ اگر تخفیف شما مدام کاهش یابد، آیا در نهایت این توکن بی ارزش نمی شود؟

خوب، هرچه افراد بیشتری به صرافی می آیند به این موضوع کمک خواهد شد، اما بنیان گذاران بایننس راه حل دیگری نیز برای جلوگیری از افت ارزش توکن یافته اند.

سوزاندن سکه BNB (از رده خارج کردن)

هر سه ماهه آن ها 20٪ از سود خود را از کارمزد می گیرند و از آن برای خرید سکه و “سوزاندن” آن ها یا از بین بردن آن ها استفاده می کنند. این اتفاق تاکنون 9 بار اتفاق افتاده است که آخرین سوختگی در 16 اکتبر 2019 رخ داده است، زمانی که Binance ۲ میلیون BNB را سوزاند.

این دومین سوختگی از نظر بزرگی بود که تاکنون اتفاق افتاده است، این موضوع نشان می دهد که تجارت بایننس چقدر قوی بوده است. بزرگترین سوزاندن سکه در 15 آوریل 2018 رخ داد، زمانی کهBinance ۲۲۲۰۳۱۴  BNB را سوزاند. بایننس با خارج کردن سکه ها از دوره، سکه های باقیمانده را با ارزش تر می کند. این کار تا زمانی ادامه خواهد یافت که نیمی از عرضه سکه یا 100 میلیون BNB از بین برود.

اگر به نمودار قیمت BNB نگاه کنید، خواهید دید که قیمت سکه هر بار که سوزانده می شود، رو به افزایش است (به استثنای اولین سوزاندن که مشخص نبود).

در حالی که قیمت پس از سوزاندن سکه ها، بلافاصله کاهش می یابد، اما به سطح قبل از صعود بر نمی گردد. در حقیقت، BNB  یکی از سکه هایی بوده است که در سه ماهه اول سال 2018 یکی از بهترین عملکردها را داشته است، این در حالی است که اکثر ارزهای رمزپایه با کاهش ارزششان به نصف یا کمتر مواجه شدند.

سوزاندن بعدی سکه در حدود 15 ژانویه سال 2020 اتفاق افتاد، و اگرچه راهی برای پیش بینی اینکه سکه در سوزاندن های بعدی از همان الگو پیروی کند وجود ندارد، اما به نظر می رسد که چنین خواهد شد. این بدان معناست که خرید BNB حدود یک ماه قبل از اینگونه رخدادها (سوزاندن BNB) می تواند سود بسیار خوبی بدهد.

سوزاندن در ژانویه 2018 به ویژه هنگامی اتفاق افتاده بود بازار ارز های رمزنگاری به شدت صعودی بود همانطور که بیشتر اوقات اتفاق می افتاد و به همین دلیل یکی از بالاترین سودها را نصیب دارندگان این سکه کرد. در همین زمان قیمت BNB از ۳. ۳۴ دلار در 15 دسامبر 2017، به ۲۱. ۴۸ دلار در 15 ژانویه 2018 رسید.

سوزاندن 2018 در طی یک بازار نزولی اتفاق افتاد، اما بازار هنوز هم شاهد بود که قیمت سکه BNB از ۹. ۱۸ دلار در 15 مارس 2018 به ۱۳. ۶۰ دلار در 15 آوریل 2018 رسید. به خاطر داشته باشید که ارزش بیت کوین و بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر در همان مدت کاهش یافت.

سوزاندن در تاریخ 16 اکتبر 2019 در واقع باعث کاهش 5٪ BNB بلافاصله پس از سوزاندن شد، اما پس از آن زمان قیمت بهبود یافت و در یک نقطه به بیش از 5٪ در برابر قیمت قبل از سوختن افزایش یافت.

بایننس لانچ پد Binance Launchpad چیست؟

لانچ پد پیشنهاد جالب دیگری است که به تازگی توسط بایننس راه اندازی شده است. این موضوع یک سکو مربوط به توکنی است که بایننس به عنوان جایگزین برای Etheruem ICO در نظر گرفته است. این توکن اجازه می دهد تا پروژه های تحول آفرین، توکن های خود را در صفحه راه اندازی صادر کنند.

این توکن (BNB) برای بایننس کوین نیز بسیار مهم است؛ زیرا به عنوان رمز بومی در هنگام معرفی ارز جدید استفاده می شود. دقیقاً مانند ICO هایی که کاربرد ETH را در هنگام فروش های مورد حمایت اتریوم افزایش داده اند، BNB با توکن صادر شده توسط پروژه انجام دهنده مبادله می شود.

این موضوع در ژانویه امسال در توکن BitTorrent (BTT) به شکل کاملا موثر استفاده شده است. تقاضا آنقدر شدید بود که کل فروش در کمتر از 20 دقیقه به پایان رسید. با توجه به شرایط آن زمان بازار نزولی، این موضوع باعث تعجب بسیاری از افراد شد.

اخیراً در مورد قیمت BNB نیز اخباری مبنی بر اینکه پروژه دیگری از لانچ پد برای صدور رمزهای خود استفاده خواهد کرد، افزایش یافته است. پروژه Fetch.ai که ماشین اتوماتیک مبتنی بر هوش مصنوعی را وارد بازار می کند.

این تأیید بیشتری است که فعالیت در حوزه لانچ پد می تواند منجر به تقاضای سکه BNB شود. از آنجا که کاربران بیشتری می خواستند BNB را برای سرمایه گذاری در Fetch.ai بدست آورند، خرید و سرمایه گذاری در BNB به طور قابل توجهی افزایش یافت.

بررسی و معرفی بایننس DEX

در حالی که بایننس یک صرافی متمرکز بزرگ است، آنها به تقاضای معامله گران برای معاملات غیرمتمرکز ارز پی برده اند. از این رو، آن ها اخیراً بایننس DEX خود را راه اندازی کرده اند.

برای کسانی که نمی دانند، صرافی غیرمتمرکز (DEX) یک صرافی ارز رمزنگاری شده است که امکان معاملات را در بین شرکت کنندگان به شکل فرد به فرد فراهم می کند. دیگر نیازی به ارسال ارز رمزنگاری به کیف پول صرافی و ایجاد سفارشات خود نیست.

Binance DEX پاسخ بایننس به این موضوع است. این قابلیت در بالای زنجیره بایننس ساخته شده و دارایی بومی که قدرت صرافی را افزایش می دهد، طبیعتا BNB است.

برخی از ویژگی های دیگر بایننس DEX شامل موارد زیر است:

 • صادر کردن توکن های جدید
 • ارسال توکن به سایر اشخاص در DEX
 • سوزاندن توکن ها در صورت لزوم
 • مسدود کردن برخی از توکن ها و آزاد سازی آن ها در زمان مورد نیاز
 • پیشنهاد جفت های جدید معالملاتی

در مدت بیش از 6 ماه، بایننس DEX در حجم معاملات رشد کرده و به بزرگترین صرافی غیرمتمرکز تبدیل شده است که در CoinMarketCap رتبه بندی شده است. بیش از 300 هزار کیف پول ایجاد شده است و در حال حاضر 114 جفت معاملاتی وجود دارد.

البته این رشد نه تنها برای معامله گرانی که خواهان نقدینگی غیرمتمرکز هستند، بلکه برای سکه بایننس نیز خبر خوبی است. استفاده از آن نه تنها به عنوان یک ابزار بلکه به عنوان یک توکن برای معرفی ارز جدید نیز افزایش می یابد.

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال بایننس کوین

از آنجایی که بایننس کوین یک توکن اتریوم ERC-20 است، می تواند در کیف پول های نرم افزاری مانند MyEtherWallet و Jaxx ذخیره شود، همچنین کیف پول های سخت افزاری مانند TREZOR و Ledger Nano S نیز از BNB پشتیبانی می کنند. به طور کلی، هر کیف پولی که قادر به ذخیره اتریوم (ETH) است می تواند از توکن BNB نیز پشتیبانی کند.

نحوه خرید ارز دیجیتال بایننس کوین چگونه است؟

در حال حاضر بایننس کوین قابل استخراج نیست چراکه همه کوین های آن در زمان “ICO” استخراج شده اند. برای خرید این کریتپوکارنسی ۲ روش وجود دارد:

 1. شما مالک بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین ها هستید، و اکنون می خواهید بایننس کوین را خریداری کنید روال این کار بسیار ساده است و کافی می باشد به ارزش کوین های خود، بایننس کوین دریافت کنید.
 2. شما هیچ کریپتوکارنسی ندارید و اکنون می خواهید بایننس کوین خریداری کنید، برای انجام این کار در ابتدا باید مقداری ارز دیجیتال خریداری کنید. پیشنهاد ما این است، به سراغ ارزی با نقدینگی و ثبات بالا بروید (ارزهای مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل و …) و از طریق سایت های معتبر و امن برای خرید ارز خود اقدام کنید. پس از آن می توانید به سایتBinance  بروید و آن را به BNB تبدیل کنید. (سایت های دیگری هم وجود دارند که از بایننس کوین پشتیبانی می کنند، اما نقدینگی شان پایین است و از آنجایی که این ارز برای انجام تراکنش ها در صرافی Binance ایجاد شده است، بهتر است این ارز را از سایت خودشان خریداری کنید).

ارز دیجیتال BNB در صرافی Binance دارای چه کارکردهایی است؟

در صورت استفاده از این ارز دیجیتال برای پرداخت هزینه های معاملاتی، این صرافی به کاربران خود ۲۵ درصد تخفیف ارائه می دهد و دسترسی به تخفیف های مربوط به حجم معاملات بالاتر را نیز فراهم می کند.

تخفیف هزینه معاملاتی BNB به چه صورت است؟

وقتی ارز بایننس کوین را در صرافی Binance نگه می دارید (علارغم اینکه کدام جفت ارز را معامله می کنید)، می توانید هزینه های معاملاتی تان را با بایننس کوین پرداخت کنید. زمانی که این کار را انجام می دهید، در مقایسه با هزینه های معاملات عادی، ۲۵ درصد تخفیف دریافت می کنید. همچنین قادر هستید در هر زمان که بخواهید، گزینه “پرداخت هزینه با BNB” را در تنظیمات حساب Binance خود فعال و یا غیرفعال کنید.

چگونه BNB، دسترسی به تخفیف های مربوط به حجم معاملات بالاتر را فراهم می کند؟

Binance همانند بسیاری از صرافی های دیگر، برای معامله گران با حجم بالاتر، تخفیف هایی ارائه می دهد. اما برخلاف سایر صرافی ها، این دست از معامله گران برای دسترسی به اینگونه تخفیف ها، موظف هستند مقادیر مشخصی از ارز دیجیتال بایننس کوین را در حساب خود نگه دارند.

مزایای استفاده از بایننس کوین

 • دارای هزینه ای پایین در بازار کریپتوکارنسی ها
 • امکان بهره مندی از تخفیف در هزینه ی معاملات Binance
 • امکان استفاده از آن در خارج از پلتفرم معاملاتی Binance
 • امکان مبادله ی آن با ارزهای فیات
 • دسترسی آسان به آن از طریق دسک تاپ، HTML5، iOS و Android
 • انجام فرایندهای تراکنش با سرعت بالا
 • دسترسی گسترده: صرافی Binance امکان معامله بیش از ۴۰ جفت ارز را فراهم می کند

ریسک های سرمایه گذاری در بایننس کوین

 • از آنجایی که این توکن همانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال، مبتنی بر اتریوم است، ممکن است افزایش رقابت و کاهش احتمالی ارزش آن در آینده را به دنبال داشته باشد.
 • این واقعیت که بایننس کوین محدود به صرافی Binance است و روند آن به اعتبار و عملکرد این صرافی بسیار وابسته است، می تواند یک مشکل اساسی باشد. این موضوع باعث می شود، بایننس کوین نتواند به تنهایی مسیر حرکت خود را مشخص کند.
 • سیاست بازخرید Binance می تواند قیمت ها را کاهش دهد: از آنجایی که توسعه دهندگان BNB قصد دارند بخش معینی از کوین ها در آینده بازخرید کنند، احتمالاً از ارزش آن کاسته خواهد شد و این ممکن است منجر به سقوط قیمتش شود.

برنامه های آتی برای بایننس کوین

بایننس کوین ابتدا به عنوان یک توکن که برای پرداخت کارمزد معاملاتی دقیقاً استفاده می شود، کار خود را شروع کرد. اگرچه برخی معتقدند که معاملات و نوسان گیری در قیمت این سکه در بازارهای آزاد سکه آن را عملا یک به ارز دیجیتالی تبدیل می کند.

با این وجود همیشه اینگونه نخواهد بود، زیرا تیم بایننس برنامه هایی برای گسترش دامنه کارهایی که می تواند با سکه آن انجام شود دارد. با ادامه افزایش قیمت BNB، و افزایش تعداد کاربران در بایننس تقاضا برای استفاده از این سکه برای صرفه جویی در کارمزد معاملات افزایش یافته است و این موضوع اهمیت بیشتری می یابد.

در حال حاضر می توان از سکه آن برای سرمایه گذاری در ICO هایی که در پلتفرم بایننس لانچ پد میزبانی می شوند، استفاده کرد که به دارندگان BNB راهی برای تحقق بازده دارایی سکه هایشان می دهد.

این ICO ها شامل  Bread، BitTorrent، Elrond، WINk، Kava و تعدادی دیگر از پروژه های بلاک چین هستند. تاکنون فروش بایننس کوین لانچ پد کاملاً موفقیت آمیز بوده است و همین امر باعث افزایش قیمت BNB می شود.

علاوه بر این، شما همچنان از پشتیبانی سکه توسط بایننس DEX برخوردار هستید. با باز شدن صرافی های غیرمتمرکز بیشتر برای معاملات سکه های منحصر به فرد، به احتمال زیاد شاهد افزایش تقاضا برای BNB برای تأمین انرژی این سکه ها خواهید بود.

سایر کاربردهای BNB  در این زمان شامل پرداخت هزینه سفر توسط بازرگانان منتخب در استرالیا، پرداخت قبض کارت اعتباری Crypto.com، خرید هدایای مجازی در بستر  Mithril، پرداخت هرگونه هزینه از فروشگاه ها با استفاده از سیستم PundiX XPOS و تعداد زیادی استفاده های دیگر می باشد.

مسلماً بیشتر این ها به سیستم عامل های شخصی متصل هستند، اما با افزایش تقاضا و همه گیری، اکوسیستم BNB نیز به رشد خود ادامه می دهد.

با ادامه رشد بایننس و افزودن ویژگی های جدید، افزایش تعداد کارهایی که می توانید با بایننس کوین انجام دهید تقریباً قطعی است.

به علاوه، شما می توانید سکه های BNB را به عنوان یک سوداگر معامله کنید، به این مفهوم که در قیمت کم بخرید و سپس با قیمت بالاتر ارز خود را بفروشید، همانطور که بسیاری از معامله گران دیگر در حال انجام این کار هستند!

نتیجه گیری

نمی توان انکار کرد که سرنوشتبایننس کوین به شدت با عملکرد آن به عنوان صرافی پیوند خورده است. در حالی که بایننس به تدریج تخفیف معاملاتی ارائه شده توسط سکه را حذف می کند، آن ها در حال یافتن راه های دیگری برای ارزشمند کردن سکه هستند.

این موارد شامل سوزاندن عرضه سکه و ایجاد صرافی غیرمتمرکز است که از بایننس کوین به عنوان واحد پول اصلی خود استفاده می کند. این نه تنها ارزش سکه بایننس را افزایش می دهد بلکه در آینده نیز کاربرد خواهد داشت. آن ها همچنین موارد استفاده جدیدی را برای BNB اضافه می کنند، که آن را به طور فزاینده ای مفید می کند و تقاضای سکه را افزایش می دهد.

البته، احتمال افزایش ارزش بایننس کوین به موفقیت بایننس به عنوان صرافی بستگی دارد. اگر این صرافی بتواند شتابی را که در مدت زمان شش ماه از زمان راه اندازی شده این صرافی را به رتبه یک در حجم معاملات تبدیل کرده، حفظ کند، آینده برای سکه بایننس و کسانی که سکه دارند کاملاً روشن خواهد بود.

تاکنون به نظر می رسد که این یک نتیجه قابل پیش بینی است، اما همه چیز به سرعت در فضای ارزهای رمزنگاری شده تغییر می کند.

و گرچه به نظر می رسد BNB ارزش خود را بهتر از سایر آلت کوین ها حفظ می کند، اما همچنان روند کلی بازارها را دنبال می کند، که در حال حاضر به سمت پایین است.