بروکر ارانته یک کارگزاری رگوله شده و مستقر در کشور قبرس است و امکان انجام معاملات فارکس، سهام، شاخص ها و ارزهای دیجیتال و کالاها را با نرخ رقابتی به کاربران می دهد. ارانته در سال 2018 به عنوان کارگزاری آنلاین فعالیت خود را آغاز کرده و از سال 2021 نیز خدمات خود را به روی کاربران ایرانی باز کرده و وارد بازار مالی ایران شده است.

فهرست []

  با وجود اعمال محدودیت های بین المللی درباره معامله گران ایرانی، ارانته همچنان اجازه ثبت نام و فعالیت کاربران ساکن ایران را می دهد. علاوه بر این، پشتیبانی فارسی از کاربران فارسی زبان این بروکر را به گزینه ای مناسب تبدیل کرده است. در ادامه این مطلب به بررسی کامل کارگزاری ارانته می پردازیم.

  بررسی بروکر ارانته

  Errante با هدف آسان کردن معاملات و ایجاد محیطی امن پا به عرصه کارگزاری های آنلاین گذاشت. این مجموعه مالک سه شرکت دیگر به نام های Errante Securities Ltd، Errante Trading LLC و Notely Trading Limited است.

  هریک از این سه شرکت تحت نظارت سازمان های رگوله مختلف قرار گرفته اند. قوانین هریک از این سازمان ها اجازه خدمات دهی به برخی مناطق جغرافیایی را به بروکر نمی دهد؛ از این رو کاربران ایرانی فقط در دو شرکت Errante Securities Ltd و Errante Trading LLC امکان افتتاح حساب را دارند. در کارگزاری Errante چهار نوع حساب و 200 نماد معاملاتی مختلف در دسترس کاربران قرار گرفته است.

  جدول معرفی بروکر ارانته

  ویژگی های ارانتهوضعیت ارانته
  تاریخ تأسیس2018
  دفتر مرکزیقبرس
  تلفن تماس۰۰۳۵۷۲۵۲۵۳۳۰۰
  ایمیل[email protected]
  اسپردبسیار پایین
  سابقهبسیار خوب
  روش های واریز و برداشتریالی، پرفکت مانی، بیت کوین، تتر، ریپل، اتریوم
  تراکنش ریالیویشارژ
  تعداد حساب های پشتیبانی شده4 نوع حساب
  کپی تریدینگدارد
  وضعیت رگوله شدن+
  سازمان ریگولاتوریFSA, CySec
  پشتیبانی از کاربران ایرانیدارد
  پشتیبانی به زبان فارسیدارد
  پشتیبان تلگرامدارد (https://t.me/Errante_Persian_Support)
  پلتفرم های معاملاتیمتاتریدر 4 و 5 – تحت وب – اندروید – iOS، cTrader, Webtrader
  حساب اسلامیدارد
  حداقل واریزی50 دلار
  حداکثر لوریج1:500
  نمادهای معاملاتیبیش از ۵۰ نماد معاملاتی
  اجازه اسکالپدارد

   

  اعتبار بروکر ارانته و رگوله های آن

  یکی از موارد بسیار مهمی که در انتخاب یک بروکر معتبر و مطمئن باید به آن توجه شود، رگوله و تحت نظارت بودن کارگزاری است. رگولاتورها نهادهای وابسته به دولت ها هستند که با هدف نظارت و بررسی بروکرها و صرافی ها تأسیس شده اند. همچنین به کارگزاری هایی که موفق به دریافت مجوزهای نهادهای نظارتی مالی شده باشند، بروکر رگوله می گویند.

  وجود نظارت سازمان های رگولاتور سبب شده است بروکرهای رگوله در برابر ارائه پلتفرم معاملاتی استاندارد و برقراری امنیت حساب کاربران مسئول باشند. همه این موارد ضرورت ثبت نام و فعالیت در کارگزاری های رگوله را بیش از پیش مشخص می کند.

  براساس ادعای سایت بروکر ارانته، این کارگزاری را سازمان خدمات مالی سیشل (FSA) تحت شماره مجوز [SD038] تنظیم کرده است. علاوه بر این سازمان، کاربران اروپایی این کارگزاری نیز تحت نظارت سازمان معتبر CySec خدمات دریافت می کنند.

  بیمه حساب ها تا سقف 1 میلیون یورو در بروکر ارانته

  در کنار نظارت سازمان های رگولاتور، فاکتورهای دیگری وجود دارند که به افزایش امنیت حساب کاربران کمک می کنند. بیمه حساب کاربران یکی از مهم ترین مواردی است که از جانب بروکرهای معتبر استفاده می شود. برنامه بیمه بروکر Errante، دارایی کاربران را به کمک یکی از معتبرترین شرکت های بیمه انگلستان یعنی Lloyd’s بیمه می کند. در این برنامه بدون دریافت هزینه اضافی و تنها با هدف محافظت از وجوه مشتریان حساب کاربران تا سقف 1 یورو پوشش داده می شود.

  سایت بروکر ارانته

  یکی دیگر از مواردی که هنگام بررسی بروکر ارانته باید مورد توجه قرار گیرد، وب سایت این کارگزاری است. سرعت بالا، سادگی و در دسترس بودن ابزارها فاکتورهایی هستند که به بهبود تجربه کاربری معامله گران کمک می کنند. براساس نظر کاربران در طراحی سایت این کارگزاری تمام این موارد رعایت شده و شاهد ارائه رابط کاربری مناسبی هستیم.

  انواع حساب در کارگزاری ارانته

  همان طور که در قسمت های قبل گفته شد، در کارگزاری ارانته 4 نوع حساب معاملاتی مختلف طراحی شده است. حداقل میزان واریزی و اسپرد، مهم ترین تفاوت های انواع حساب های ارانته با یکدیگر هستند. در جدول زیر انواع حساب در بروکر ارانته بررسی شده است.

  نام حساب ارانتهحداقل میزان واریزی اولیهشروع اسپردکمیسیون در لات
  ECN Standard50 دلار1 پیپ
  ECN Premium1000 دلار0.7 پیپ
  ECN VIP5000 دلار0.2 پیپ3 دلار
  Tailor Made150000.0 پیپ2 دلار

   

  مقایسه انواع حساب ارانته

  در جدول زیر چهار حساب Standrad، Premium، VIP و Tailor Made از نظر مهم ترین امکانات با یکدیگر مقایسه شده اند.

  نوع حسابStandardPremiumVIPTailor Made
  واریز اولیه50 دلار1000 دلار5000 دلار15000 دلار
  لوریج1:5001:5001:5001:500
  پاداش واریزحداکثر 30 درصدحداکثر 30 درصدحداکثر 30 درصدحداکثر 30 درصد
  اسپرداز 1.0 پیپاز 0.7 پیپاز 0.2 پیپاز 0.0 پیپ
  کمیسیوننداردندارددارددارد
  استاپ اوت لول20 درصد20 درصد20 درصدتوافقی
  ارز پایه حسابدلار و یورودلار و یورودلار و یورودلار و یورو
  حساب اسلامیدارددارددارددارد

  اسپردها در بروکر ارانته

  در ابتدا بهتر است به طور خلاصه با این مفهوم آشنا شویم. درواقع اختلاف بین قیمت پیشنهاد فروش و قیمت درخواست خرید در هر جفت ارز معاملاتی را اسپرد می گویند. در چهار نوع حساب معاملاتی موجود در بروکر ارانته اسپردهای مختلفی در نظر گرفته شده است؛ با این حال این کارگزاری در میان سایر کارگزاری هایی که فعالیت کاربران ایرانی را مجاز می دانند، کمترین میزان اسپرد را دارد.

   

  نوع داراییمیانگین اسپرد
  جفت ارز EUR/USD1.10 پیپ
  جفت ارز GBP/USD1.45 پیپ
  جفت ارز USD/JPY1.38 پیپ
  جفت ارز USD/CHF1.52 پیپ
  طلا25 پیپ
  بیت کوین33 دلار

   

  جدول مقایسه اسپرد در انواع حساب ارانته

  در قسمت های قبل سطح شروع اسپرد در هریک از چهار نوع حساب معاملاتی ارانته بررسی شد، اما قصد داریم در جدول زیر میزان اسپرد هریک از این حساب ها را براساس نوع نماد بررسی کنیم.

  نماد معاملاتیحساب Standardحساب Premiumحساب VIP
  EUR/USD1.1 پیپ0.9 پیپ0.4 پیپ 3 دلار کمیسیون
  GBP/USD1.4 پیپ1.0 پیپ0.6 پیپ 3 دلار کمیسیون
  USD/JPY1.4 پیپ1.0 پیپ0.5 پیپ 3 دلار کمیسیون
  AUD/USD1.8 پیپ1.6 پیپ0.9 پیپ 3 دلار کمیسیون
  USD/CHF1.6 پیپ1.6 پیپ1.0 پیپ 3 دلار کمیسیون
  Gold25 سنت22.5 سنت17 سنت 3 دلار کمیسیون
  Bitcoin33 دلار33 دلار33 دلار
  داوجونز2.6 پیپ2.6 پیپ2.4 پیپ

   

   

  حساب اسلامی یا بدون سواپ در بروکر ارانته

  حساب اسلامی یا اکانت هایی با سواپ رایگان، مخصوص مسلمانان و تمام افرادی است که می خواهند بدون ربا به معامله بپردازند. حساب های اسلامی در بروکرها در مقایسه با سایر حساب ها از قوانین متفاوتی پیروی می کنند که مهم ترین آن ها حذف بهره شبانه یا سواپ است.

  به این ترتیب کاربرانی که از حساب اسلامی بروکر استفاده می کنند، از پرداخت سود شبانه و سواپ معاف می شوند. در بسیاری از بروکرها حساب های اسلامی در برخی انواع حساب ها ارائه شده و با محدودیت هایی مواجه هستند؛ برای مثال محدودیت در نمادها و همچنین محدودیت در زمان باز بودن معاملات از مهم ترین محدودیت های حساب های اسلامی هستند.

  در بروکر ارانته اوضاع کمی متفاوت است؛ چراکه در هر چهار نوع حساب های کارگزاری ارانته این امکان فراهم شده تا کاربر بتواند درخواست بدون سواپ شدن حساب را بدهد.

  حساب اسلامی در بروکر ارانته محدودیت معامله با نمادهای مختلف وجود نداشته و افراد می توانند با ارزهای دیجیتال، نفت، سهام و… معامله انجام دهند. با این حال محدودیت در مدت زمان باز بودن معاملات همچنان در ارانته نیز اعمال می شود.

  به این ترتیب حساب های اسلامی ارانته تنها به مدت 7 شب بدون سواپ بوده و پس از آن سواپ اعمال می شود. این محدودیت برای جفت ارزهای فرعی و ارزهای دیجیتال به سه شب کاهش پیدا می کند.

  حساب کپی تریدینگ بروکر ارانته

  کپی تریدینگ یکی از امکانات جذابی است که در بروکرها و صرافی های آنلاین در اختیار کاربران قرار می گیرد. بروکر ارانته همواره در تلاش است تا در راستای بهبود امکانات خود، خدمات جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد. حساب کپی تریدینگ بروکر ارانته یکی از امکانات جذاب در این کارگزاری است.

  به طورکلی حساب کپی تریدینگ به کاربران مبتدی و تازه وارد کمک می کند تا براساس نیازها و شرایط خود، استراتژی معاملاتی معامله گران حرفه ای را به صورت دستی یا اتوماتیک کپی کنند. همچنین معامله گران حرفه ای نیز می توانند از طریق به اشتراک گذاشتن استراتژی معاملاتی خود درآمد بیشتری از معامله کسب کنند.

   مزیت حساب کپی تریدینگ بروکر ارانته

  • در این حساب معاملات براساس نوسانات کوچک و پرتکرار طراحی می شوند.
  • سیستم کپی تریدینگ ارانته سرعت بالایی دارد و این موضوع مانع از لغزش قیمت می شود.
  • در سیستم کپی تریدینگ روی جفت ارزها، رمز ارزها و سایر بازارهای پیچیده و پرنوسان تمرکز می شود.
  • در بروکر ارانته امکانی فراهم شده تا کاربر بتواند سیستم کپی تریدینگ ارانته را با حساب دمو آزمایش کند.

  دارایی های قابل معامله در بروکر Errante

  در کنار تمام مزایا و ویژگی های ارائه شده در بروکر ارانته می توان گفت این کارگزاری از نمادهای معاملاتی بسیار متنوع و محبوب پشتیبانی می کند.

  نوع بازارنوع نمادحداکثر اهرم معاملاتی
  فارکس48 جفت ارز1:500
  فلزاتطلا، نقره، پالادیوم و پلاتینیم1:500
  انرژینفت وست تگزاس، نفت برنت و گاز طبیعی1:100
  کالاهاکاکائو، قهوه، شکر، پنبه، کتان و مس
  شاخص هاداوجونز، S&P 500، شاخص بورس ژاپن، آلمان، استرالیا و انگلستان1:100
  ارزهای دیجیتال26 کوین مختلف همچون بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل و بیت کوین کش1:100
  سهام شرکت ها100 شرکت بزرگ دنیا همچون اپل، تسلا، آمازون، گوگل، بانک آمریکا و…1:20

   

  رمز ارزهای جدید در بروکر ارانته

  این روزها تقاضا برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال بسیار شدت گرفته و این بازار محبوبیت بالایی در میان معامله گران حرفه ای و مبتدی به دست آورده است. این موضوع سبب شده است بروکرهایی که پیش از این به طور خاص در بازارهای فارکس و سهام فعالیت داشتند، برای حفظ و افزایش رضایت مشتریان خود از معاملات ارزهای دیجیتال نیز پشتیبانی کنند.

  بروکر ارانته نیز از این قاعده مستثنا نبوده و این صرافی تاکنون امکان خرید و فروش 26 کوین مختلف را فراهم کرده است. همچنین سطح کمیسیون معاملات رمز ارزی در کارگزاری ارانته در مقایسه با پلتفرم های رقیب قابل قبول است.

  پلتفرم های معاملاتی در بروکر ارانته

  به نظر می رسد در مقایسه با سایر بروکرهایی که به کاربران ایرانی خدمات می دهند، بروکر ارانته چند مزیت مهم دارد. بی شک یکی از آن ها، ارائه پلتفرم های معاملاتی متنوع است. در بروکر ارانته علاوه بر دو پلتفرم معاملاتی رایج یعنی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 از یک پلتفرم معاملاتی دیگر به نام cTrader نیز پشتیبانی شده است.

  پلتفرم معاملاتی cTrader از اوایل سال 2023 به بروکر ارانته اضافه شده و در میان معامله گران حرفه ای طرفداران خاص خود را دارد.

  پشتیبانی بروکر ارانته

  معمولاً هنگام استفاده از خدمات یک بروکر کاربران با چالش ها، مشکلات و سؤالاتی مواجه شوند. پلتفرم های معاملاتی همچون بروکرها و صرافی های آنلاین برای پاسخ گویی به این نیاز سیستم های پشتیبانی از مشتریان را راه اندازی کرده اند. از آنجا که بروکر ارانته به طور رسمی به کاربران ایرانی خدمات می دهد، در سیستم پشتیبانی از مشتریان خود از زبان فارسی نیز استفاده می کند. اگر در پروسه ثبت نام، شارژ و برداشت، تغییر IB و… به مشکل برخورد کردید، می توانید از طریق پشتیبانی فارسی زبان سؤالات خود را مطرح کنید

  سیستم پشتیبانی از مشتریان کارگزاری ارانته به گونه ای طراحی شده تا کاربران بتوانند از طریق چت آنلاین در سایت، چت آنلاین در تلگرام، تماس تلفنی و ارسال ایمیل با کارشناسان پاسخ گوی ارانته ارتباط برقرار کنند. در حال حاضر پاسخ گویی فارسی در تیم پشتیبانی ارانته تنها در یک محدوده زمانی مشخص در دسترس است. به این ترتیب که چت آنلاین از سایت 10:30 تا 19 به وقت ایران و پشتیبانی تلگرام از 8 صبح تا 24 در دسترس است.

  بونوس و پاداش شارژ حساب در بروکر ارانته

  اصولاً در بروکرهای معاملاتی در مناسبت های مختلف بونوس و پاداش های متنوعی به کاربران اختصاص داده می شود. علاوه بر بونوس های مربوط به مناسبت های تقویمی مانند جشن کریسمس، عید نوروز، سالگرد افتتاح کارگزاری و… به صورت روزانه نیز ممکن است بونوس هایی به کاربران اعطا شود.

  اولین واریز مشتریمیزان بونوس بروکر ارانته
  50 تا 500 دلار15 درصد
  501 تا 1.500 دلار20 درصد
  1.501 تا 3.000 دلار25 درصد
  3.001 تا 7000 دلار30 درصد

   

  ثبت نام بروکر ارانته

  فعالیت در بروکر ارانته نیز درست مانند سایر پلتفرم های معاملاتی و کارگزاری ها نیاز به انجام مراحل ثبت نام و ساخت حساب کاربری دارد. از آنجا که سایت بروکر ارانته فیلر است، برای ورود به سایت و شروع مراحل ثبت نام ابتدا باید به VPN متصل شوید. پس از آن از طریق لینک https://myportal.errante.vn/fa/register/?lid=2630&pid=59531 وارد صفحه ثبت نام شده و مراحل زیر را طی کنید.

   

  • با کلیک روی لینک بالا، وارد صفحه ای مشابه تصویر بالا خواهید شد.
  • هر یک از فیلدهای این صفحه را مطابق با توضیحات زیر پر کنید.
  • وارد کردن اطلاعات هویتی
  • می خواهم ثبت نام کنم با عنوان: گزینه شخصی را انتخاب کنید.
  • عنوان: در این قسمت جنسیت کاربر مدنظر است، MR برای آقایان و MRS برای خانم ها
  • نام: براساس مدارک هویتی رسمی نام خود را به حروف انگلیسی و با املای درست وارد کنید.
  • نام خانوادگی: در این قسمت نیز براساس مدارک رسمی نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی تایپ کنید.
  • کشور: از لیست کشورهای موجود ایران را انتخاب کنید.
  • شماره تلفن: در این قسمت شماره موبایلی را که به آن دسترسی دارید وارد کنید. در ابتدا 0098 را وارد کرده و سپس شماره موبایل خود را بدون صفر ابتدایی تایپ کنید.
  • ایمیل: در این فیلد نیز آدرس ایمیلی که به آن دسترسی دارید وارد کنید.
  • رمز عبور: در این بخش از شما خواسته شده یک رمز عبور برای حساب کاربری خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید انتخاب رمز عبور قوی و پیچیده به افزایش امنیت حساب شما کمک خواهد کرد. بهتر است رمز عبور شما حداقل 8 کاراکتر باشد و در آن از حروف بزرگ و کوچک، اعداد و نمادها استفاده کنید.
  • تکرار رمز عبور: در این فیلد رمز عبور انتخابی خود را عیناً وارد کنید.
  • در بخش بعدی، سه گزینه که شامل موافقت با دریافت آخرین اخبار ارانته، عدم تابعیت کشور آمریکا و قبول قوانین و مقررات ارانته را تیک بزنید.
  • در آخر، پس از پر کردن تمام فیلدهای این صفحه با انتخاب گزینه «ادامه» به مرحله بعدی بروید.
  • وارد کردن کد تأیید
  • با انتخاب گزینه ادامه، کد تأییدی به آدرس ایمیل و شماره تلفن شما ارسال می شود.
  • این کد را در کادر موجود در صفحه وارد کرده و به مرحله بعد بروید.
  • تکمیل اطلاعات پروفیل

  • در این مرحله به صفحه ای مشابه تصویر بالا هدایت می شوید.
  • در این صفحه اطلاعات دقیق تری از شما دریافت می شود.
  • هریک از فیلدهای موجود در این صفحه را با دقت پر کنید.
  • تاریخ تولد: تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید.
  • ملیت: ملیت خود را ایران انتخاب کنید.
  • آیا در زمره افراد با مسئولیت سیاسی هستید: گزینه «خیر» را وارد کنید.
  • به همین ترتیب فیلدهای سطح تحصیلات، وضعیت اشتغال، منابع مالی، میزان درآمد سالانه، میزان ارزش دارایی ها را وارد کنید (این سؤالات تأثیری در ثبت نام شما ندارد).
  • پس از تکمیل این صفحه، روی گزینه «ادامه» کلیک کنید.

  احراز هویت در بروکر ارانته

  پس از تکمیل مراحل ثبت نام، نوبت به انجام مراحل احراز هویت می رسد. برای شروع احراز هویت در بروکر ارانته مانند مراحل زیر عمل کنید.

  • آپلود تصاویر مدارک شناسایی

  در اولین مرحله از مراحل احراز هویت از شما خواسته می شود تصویر یکی از مدارک شناسایی معتبر خود را در سایت آپلود کنید. برای این کار می توانید از یکی از مدارک هویتی خود همچون پاسپورت، کارت ملی، گواهی نامه و یا شناسنامه استفاده کنید.

  برای این کار به قسمت «می خواهم آپلود کنم» رفته و گزینه «انتخاب» را انتخاب کنید. از دو طرف مدرک شناسایی خود یک عکس باکیفیت و خوانا تهیه کرده و فایل را در سایت بارگذاری کنید.

  • وارد کردن اطلاعات محل سکونت

  • در دومین مرحله از مراحل احراز هویت، نوبت به وارد کردن اطلاعات محل سکونت می رسد.
  • در این صفحه مانند تصویر بالا باید اطلاعات خواسته شده را پر کنید.
  • می خواهم آپلود کنم: در این بخش گزینه «تأییدیه آدرس» را انتخاب کنید.
  • کشور: در این بخش ایران را انتخاب کنید.
  • شهر: در این قسمت نیز اسم شهر محل سکونت خود را تایپ کنید.
  • آدرس: در این بخش نیز آدرس محل زندگی خود را تایپ کنید.
  • کد پستی: در این قسمت کد پستی خود را وارد کنید.
  • فایل: در این قسمت باید مدرکی را که از طریق آن آدرس محل سکونت شما تأیید می شود، در سایت آپلود کنید.
  • برای این کار می توانید از مدارکی مانند قبض آب، برق، گاز، سند خانه یا اجاره نامه، بیمه نامه خودرو، سند خودرو، دفترچه حساب بانکی و صورت حساب بانکی استفاده کنید.
  • از یکی از مدارک بالا عکسی واضح و خوانا تهیه کرده و در سایت بارگذاری کنید.
  • در آخر روی گزینه «آپلود» کلیک کنید.

  افتتاح حساب در بروکر ارانته

  برای شروع معامله پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت نوبت به افتتاح حساب می رسد. در بروکر ارانته معامله در دو حالت و با افتتاح حساب آزمایشی و افتتاح حساب زنده انجام می شود. مراحل معامله در هر دوی این حساب ها کاملاً یکسان است.

  • افتتاح حساب آزمایشی (دمو): برای آزمایش و تمرین استراتژی های سرمایه گذاری مختلف
  • افتتاح حساب زنده (واقعی): انجام معاملات واقعی با پول واقعی

  • افتتاح حساب زنده
  • برای شروع مراحل افتتاح حساب زنده، مانند تصویر بالا روی این گزینه کلیک کنید.
  • سپس نوع حساب معاملاتی، اهرم معاملاتی و ارز مورد نظر خود را از میان گزینه های موجود انتخاب کنید.
  • در آخر با کلیک روی «ادامه» به مرحله بعد بروید.

  • در این صفحه، گزینه های انتخابی شما بار دیگر نمایش داده می شود.
  • پس از بررسی صحت اطلاعات روی گزینه «ادامه» کلیک کنید.

  • پس از تکمیل مراحل قبل، به صفحه ای مشابه تصویر بالا هدایت می شوید.
  • در این صفحه پیغام «این شماره حساب با موفقیت ایجاد شد» را مشاهده خواهید کرد.

  روش های واریز و برداشت در بروکر ارانته

  اصولاً کاربران ایرانی در انواع بروکرهای بازار سهام و فارکس از کیف پول های آنلاین و روش های واریز و برداشت دلاری استفاده می کنند. این موضوع به تنهایی می تواند سبب افزایش هزینه کاربران می شود، اما در مقابل پشتیبانی بروکر ارانته از کاربران ایرانی سبب شده است معامله گران ایرانی همچون کاربران سایر کشورها بتوانند از امکانات مشابهی برخوردار شوند. یکی از مهم ترین آن ها ارائه روش واریز و برداشت آسان از طریق واحد پول ایران است.

  علاوه بر واریز و برداشت مستقیم از طریق سایت، بروکر ارانته امکانی را فراهم کرده تا کاربران ایرانی بتوانند از طریق صرافی های مستقر در ایران حساب خود را شارژ کرده یا دارایی مدنظر را برداشت کنند. ویشارژ یکی از صرافی های باسابقه و مورد اعتماد بروکر ارانته معرفی شده است. علاوه بر واریز و برداشت ریالی می توانید از طریق سایر روش های زیر حساب خود را شارژ کنید:

  • پرفکت مانی
  • حواله بانکی
  • شارژ ریالی از طریق صرافی Pro
  • بیت کوین
  • تتر ERC20 و TRC20
  • اتریوم
  • ریپل

  مزایا و معایب بروکر ارانته

  اکنون که با زوایای مختلف و ویژگی های جذاب این کارگزاری آشنا شدیم، نوبت به بررسی موردی مزایا و معایب این کارگزاری می رسد؛ چراکه این پلتفرم معاملاتی نیز درست مانند سایر بروکرها در کنار مزیت های متعدد، معایب و کاستی هایی دارد که باید قبل از ثبت نام و شروع به کار در آن با این موارد نیز آشنا شویم.

  مزایای کارگزاری Errante

  • ارائه اسپرد مناسب
  • مناسب بودن سرعت معاملات
  • ارائه ابزارهای معاملاتی متنوع
  • تنوع مناسب پلتفرم های معاملاتی
  • پشتیبانی از روش های واریز و برداشت متنوع
  • پشتیبانی از واریز و برداشت ریالی از طریق IrPay
  • پشتیبانی از کاربران ایرانی
  • ارائه سیستم پشتیبانی فارسی زبان
  • رگوله شدن بروکر توسط سازمان های معتبر
  • بالا بودن سرعت پردازش درخواست های برداشت از حساب
  • ارائه سیستم پشتیبانی مشتریان قوی
  • ارائه روش های متنوع در سیستم پشتیبانی از مشتریان
  • کسب امتیاز بالا و نظرات مثبت از سایت های معتبر FXEmpire، MyFxBook و TrustPilot
  • ارائه حساب بدون سواپ اسلامی
  • ارائه حساب کپی تریدینگ

  معایب کارگزاری Errante

  • حداکثر لوریج 1:500
  • عدم ارائه حساب نانو یا Cent
  • محدودیت باز ماندن معامله در حساب اسلامی
  • عدم ارائه حساب اسپرد ثابت