دریافت سود حداکثری از بازارهای مالی به عوامل بسیاری بستگی دارد. شما به عنوان یک تریدر باید دانش و تجربۀ کافی برای طراحی یک استراتژی مناسب را داشته باشید؛ اما این تمام ماجرا نیست. بهترین استراتژی های معاملاتی هم زمانی که به درستی به کار گرفته نشوند، برای شما سودسازی نخواهد کرد. محدودیت انسان و نیاز او به خواب و استراحت نیز باعث می شود که انتظار از یک نتیجۀ عالی از او ساده لوحانه باشد. درعوض، ربات های معامله گری به وجود آمده اند تا با استراتژی قوی و در هر زمان از 24 ساعت، سود خود را از بازار بگیرند. ربات NinjaWolf یکی از همین ربات هاست که اتفاقاً سود مناسبی را برای کاربران خود به ارمغان آورده است. درصورتی که شما هم دنبال یک ربات برای استفاده در بازارهای مالی هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و سپس تصمیم خود را بگیرید.

فهرست []

  ربات Ninjawolf چیست؟

  ربات NinjaWolf با عملکرد مناسبی که دارد، مناسب برای استفاده در بازار فارکس و ارزهای دیجیتال است و این موضوع یکی از ویژگی های مثبت آن به شمار می رود. پس از خرید، ربات نصب و راه اندازی آن به صورت رایگان برای شما انجام می شود و شما از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت. اما برای آنکه پیش از خرید ابهامی برای شما باقی نماند، می توانید درخواست بک تست را داشته باشید که در این صورت بک تست ده سالۀ این ربات را دریافت می کنید تا خرید خود را با اطمینان خاطر انجام دهید.

  موضوع دیگری که ممکن است موجب نگرانی کاربران شود، تغییر روند بازار در دوره های مختلف و درنتیجه تغییر رفتارهای قیمتی دارایی های مختلف است که خوشبختانه سورس برنامۀ ربات به صورت کاملاً خودکار به روزرسانی می شود و از این بابت نیز نگرانی ها برطرف می شود.

  تمام استانداردهای جهانی در طراحی این ربات موردتوجه قرار گرفته است و با به روزرسانی های متوالی ای که در مواقع لازم انجام می شود، می توان ربات NinjaWolf را یکی از بهترین انتخاب ها دانست.

  عملکرد ربات NinjaWolf چگونه است؟

  پیش بینی آینده با نگاهی به گذشته انجام می شود. این موضوع برای برآورد سود حداقلی و عملکرد ربات NinjaWolf نیز صدق می کند. تیم ارائه دهندۀ ربات هیچ تضمینی از میزان سود دریافتی خریداران این ربات به آن ها نخواهد داد؛ زیرا عملکرد ربات به وضعیت بازار بستگی دارد اما تضمینی که وجود دارد، این است که ربات نینجاولف حداکثر سود ممکن را از بازار برای شما کسب خواهد کرد.

  اما برای آنکه دید بهتری از سود احتمالی کسب شده پس از خرید ربات داشته باشید، می توانید بک تست ده سالۀ این ربات را بررسی کنید تا به نتیجۀ احتمالی آن آگاه شوید.

  ویژگی های ربات NinjaWolf چیست؟

  • این ربات از متاتریدر پشتیبانی می کند.
  • معاملات انجام شده توسط ربات NinjaWolf به صورت کاملاً خودکار و بدون دخالت انسان انجام می شود.
  • رباتی که کاربران خریداری می کنند، کاملاً اورجینال است؛ ضمن اینکه آپدیت های بعدی ربات نیز به طور خودکار روی ربات های خریداری شده اعمال خواهد شد.
  • استفاده از ربات نینجاولف و نصب راه اندازی آن بسیار ساده است.
  • برای استفاده از این ربات به سرور مجازی نیاز خواهید داشت.
  • برای شروع کار با این ربات باید حداقل 300 دلار را به حساب خود واریز کنید.
  • هر بروکری که بتواند نیاز تریدینگ شما را برآورده کند، برای استفاده مناسب است؛ هرچند شما می توانید در صورت تمایل از تیم ارائه دهندۀ این ربات درخواست کنید که حسابی را به صورت رایگان در یک بروکر مناسب و معتبر برای شما افتتاح کند.

  استراتژی ربات NinjaWolf از کدام اندیکاتورها استفاده می کند؟

  همان طورکه گفته شد، استراتژی های به کارگرفته شده در ربات نینجاولف منحصربه فرد هستند و در شرایط مختلف بازار به صورت خودکار به روزرسانی می شوند؛ بنابراین، نمی توان به طور دقیق گفت که در ترکیب استراتژی این ربات در هر زمان از چه اندیکاتوری استفاده می شود اما به طور کلی پرایس اکشن در تحلیل های این ربات، نقش اساسی دارد.

  ربات NinjaWolf مختص چه تایم فریمی است؟ (تایم فریم پیشنهادی برای این ربات کدام است؟)

  زمانی که شما یک استراتژی طراحی می کنید و با کمک آن به سود می رسید، درواقع آن استراتژی، فقط روی جفت ارزی خاص و در بازۀ زمانی خاص برای شما سودساز است؛ به این معنی که ممکن است شخصی دیگر روی جفت ارز متفاوت و در تایم فریم متفاوت نتواند نتیجۀ خوبی از استراتژی سودساز شما به دست آورد.

  استراتژی به کارگرفته شده در ربات NinjaWolf که توسط تیم ماهر طراحی شده است، برای تایم فریم روزانه تنظیم شده است؛ بنابراین، برای کسب سود از این ربات تایم فریم روزانه را انتخاب کنید تا بتوانید نتیجۀ نزدیک به بک تست ها را به دست آورید.

  ربات NinjaWolf مختص کدام جفت ارز است؟

  علاوه بر تایم فریم، جفت ارزی که معاملات روی آن ها انجام می شوند، روی نتیجۀ به دست آمده مؤثر هستند. به عنوان مثال، درصورتی که یک استراتژی معاملاتی بسیار خوب و مناسب جفت ارزGBP/USD  باشد، هیچ تضمینی نیست که شما با اعمال آن روی جفت ارز EUR/USD بتوانید به همان نتیجۀ مطلوب برسید.

  ربات ها را نیز می توان به عنوان یک استراتژی قوی در نظر گرفت که برای دارایی خاص در تایم فریم خاص و البته به صورت خودکار، معاملاتی را انجام می دهند. بنابراین، برای کسب سود از ربات NinjaWolf نیز باید آن را روی دارایی ای که ربات انتخاب کرده است اعمال کرد. جفت ارز EUR/USD جفت ارزی مناسب برای استفاده از ربات نینجاولف است. همان طورکه گفته شد، در شرایط مختلف بازار این ربات به روزرسانی می شود؛ بنابراین، برای داشتن آخرین اطلاعات از آن در زمان استفاده از ربات مطمئن شوید که ربات روی کدام جفت ارز نتیجۀ مطلوبی دارد، ضمن اینکه احتمال اضافه شدن جفت ارزهای دیگر برای اعمال ربات نیز وجود دارد. پس همواره سعی کنید در زمان استفاده از ربات، از آخرین تغییرات آن مطلع باشید.

  شرایط مدیریت سرمایۀ ربات Ninjawolf چگونه است؟

  مدیریت سرمایه برای این ربات به صورت هوشمند انجام می شود. همچنین برای کم کردن ریسک معاملات، ربات نینجاولف هیچ وقت دو سفارش را در یک زمان ثبت نمی کند. بنابراین، می توان گفت که این ربات برای تریدرهایی که می خواهند ریسک معاملات کمی داشته باشند طراحی شده است.

  حداقل سرمایه برای راه اندازی ربات NinjaWolf چقدر است؟

  برای شروع به فعالیت ربات و کسب سود از آن باید حداقل مبلغ 300 دلار را به حساب معاملاتی خود واریز کنید. البته ازآنجایی که خرید ربات NinjaWolf نیز یک سرمایه گذاری به حساب می آید، بد نیست قیمت خرید آن را نیز به عنوان سرمایه ای اولیه تلقی کنید. در زمان نگارش این مقاله، شما برای خرید این ربات بایدمبلغ 11.095.000 تومان را پرداخت کنید.

  آموزش نحوۀ نصب و راه اندازی ربات NinjaWolf

  برای راه اندازی ربات NinjaWolf به یک سرور مجازی نیاز خواهید داشت. برای این کار می توانید از شرکت هایی که سرور ارائه می دهند، یک سرور تهیه کنید و سیستمی با حداقل مشخصاتی که در ادامه خواهیم آورد را داشته باشید.

  • رم (RAM): 2
  • سی پی یو (CPU): 3
  • فضای مناسب برای ذخیره: 40 گیگابایت
  • ویندوز: 7 یا 10

  در ادامه نحوۀ نصب ربات نینجا در متاتریدر را شرح خواهیم داد.

  پس از دریافت فایل ربات باید آن را کپی کرده و وارد متاتریدر شوید. در مرحلۀ بعد، باید از تب File در نوار بالای صفحه، گزینۀ Open Data Folder را انتخاب کنید.

  در پنجرۀ جدیدی که برای شما باز می شود، MQL4 را از میان گزینه های مختلف پیدا کرده و روی آن کلیک کنید تا به مرحلۀ بعد هدایت شوید. در مرحلۀ بعد نیز باید Experts را انتخاب کنید؛ زیرا قرار است اکسپرت یا همان ربات را روی برنامۀ متاتریدر نصب کنید.

  پس از کلیک کردن روی فولدر Experts می توانید ربات های موجودی که پیش از این در متاتریدر فعال بوده اند را مشاهده کنید. برای اضافه کردن اکسپرت نینجاولف، فایل رباتی که خریداری و دانلود کرده بودید را در اینجا قرار دهید. این درواقع همان فایلی است که در قدم اول باید کپی می کردید.

  حال باید ربات نینجاولف به متاتریدر اضافه شده باشد. برای اطمینان، ابتدا از برنامۀ متاتریدر خارج شوید و دوباره آن را باز کنید. از بخش Navigator، روی علامت + در کنار Expert Advisors کلیک کنید تا بتوانید ربات های نصب شده روی متاتریدر خود را مشاهده کنید. درصورتی که ربات NinjaWolf را در میان ربات های دیگر ببینید، یعنی ربات روی متاتریدر نصب شده است.

  پس از نصب ربات، بهتر است تنظیماتی را روی آن اعمال کنید تا به آن اجازه دهید که تمام موقعیت هایی که در طول استفاده از ربات در بازار پیش می آید را برای شما معامله کند. برای این کار، پس از پیداکردن ربات نینجاولف در بخش Navigator، روی آن کلیک راست کرده و از زیرمنویی که برای شما باز می شود، گزینۀ Attach to a chart را انتخاب کنید.

  در پنجرۀ جدیدی که برای شما باز می شود، باید از فعال بودن دو گزینۀ Allow Live Trading و Allow DLL imports مطمئن شوید. پس از فعال کردن این دو مورد حالا باید روی گزینۀ Ok کلیک کنید تا تغییرات روی ربات اعمال شود. توجه داشته باشید که انجام این تنظیمات از تب Common قابل انجام است.

  نتیجه گیری

  ربات های معامله گر را مانند یک تریدر حرفه ای در نظر بگیرید که خستگی و احساس برای آن ها معنایی ندارد. این ابزارها می توانند طبق یک استراتژی معاملاتی قوی که دریافت کرده اند، بازار را رصد کرده و پس از تحقق یافتن تمام شروط برای بازکردن معامله، معامله را انجام دهند. ربات NinjaWolf یکی از ربات های شناخته شده است که می توانید آن را خریداری کرده و سود مناسبی را از آن دریافت کنید. ما سعی کردیم در این مقاله ربات نینجاولف را معرفی کنیم و چگونگی استفاده از آن را شرح دهیم.