ممکن است این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که Nifty Gateway چیست. نیفتی گیت وی یک بازار ارز دیجیتال NFT است که در آن افراد قادر به خرید و فروش مجموعه های هنری دیجیتال منحصربه فرد هستند. به طور قطع هر اثر هنری در نوع خود بی نظیر بوده و اتریوم در بلاک چین دارای قابلیت ردیابی است. این مجموعه های دیجیتالی توسط نیفتی گیت وی.

فهرست []

  نیفتی گیت وی چیست؟ (Nifty Gateway)

  نیفتی گیت وی یک تیم اختصاصی دارد و هر هنرمندی که Nifties را روی پلتفرم خود ضرب و منتشر می کند بررسی و ارزیابی خواهد کرد. به این صورت پلتفرم می خواهد تنها مجموعه های باکیفیت دیجیتالی را به مجموعه داران Nifty ارائه دهد. سیستم مدیریت متمرکز نیفتی گیت وی این نکته را یادآوری کرده است که همه کسب و کارها بدون نیاز به متمرکزبودن می توانند از مزایای فناوری بلاک چین بهره مند شوند.

  پیدایش NFT ها (توکن های غیر قابل تعویض)

  اکنون که می دانید Nifty Gateway چیست، لازم است با ظهورNFT ها هم آشنا شوید. NFT ها آیتم های دیجیتال منحصربه فرد هستند که داشتن آن ها امکان پذیر است. این فناوری توانسته خیلی سریع در هنر، کلکسیون ها و بازی انقلابی ایجاد کند. همچنین NFT ها دارایی های رمزنگاری تقسیم نشدنی هستند که می توان منحصربه فرد بودن آن ها را اثبات کرد؛ به عبارت دیگر برعکس ارزهای رمز پایه مانند بیت کوین قابلیت تعویض ندارند و همچنین امکان تقسیم آن ها به واحدهای کوچک تر وجود ندارد.

  هر NFT به منظور تأیید اصالت یک آیتم و ثابت کردن کمبود آن برخی چالش ها را برای صنعت هنر دیجیتال به وجود می آورد. تکنولوژی بلاک چین قادر است طوری ردیابی دارایی های دیجیتال را در قالب NFT انجام دهد که برای کاربران شرایطی را فراهم می کند تا منشأ، اصالت و کاستی هر دارایی را به صورت یکپارچه تأیید کند.

  ویژگی های Nifty Gateway

  آیا می دانید ویژگی های Nifty Gateway نیفتی گیت وی برای ارتقای وضعیت انحصاری خود می خواهد با معروف ترین افراد دنیای هنر همکاری کند. کاهش این Nifties هر سه هفته یک بار صورت می گیرد. بعد از آن بازار تنها مکانی است که می توان آن توکن های غیرقابل تعویض را خرید. افراد می توانند با استفاده از کارت اعتباری خود و از طریق بازار نیفتی گیت وی بلافاصله خرید و فروش هر مجموعه رمزنگاری را انجام دهند.

  تجارت Nifties خرید و فروش ساده کارت های معاملاتی فیزیکی است. این یک ویژگی جذاب برای آن دسته از افرادی است که به تکنولوژی بلاک چین درگیر در NFT علاقه زیادی ندارند. نیفتی گیت وی خیلی سخت تصمیم می گیرد چه هنرمندانی مجاز هستند تا آثار خود را به فروش برسانند.

  مزیت های Nifty Gateway

  مزایای Nifty Gateway ممکن است سؤال شما باشد. نیفتی گیت وی به اندازه ای ارزش دارد که بررسی کنید آیا شما هنرمند هستید یا قصد سرمایه گذاری در NFT را دارید. ساخت تعداد زیادی از NFT هایی که فروخته شده اند توسط هنرمندان مشهور انجام شده است. نام های زیادی در لیست سازندگان NFT موجود است که کالاهای خود را در این بازار می فروشند.

  ساخت نیفتی گیت وی روی بلاک چین اتریوم صورت گرفته است و این محبوب ترین بلاک چین برای معامله های NFT است. همچنین هر فردی توانایی درخواست دادن برای تبدیل شدن به یک خالق را دارد. هنرمندان می توانند کمیسون هایی را که دریافت می کنند انتخاب کنند. همچنین از رابط کاربری نیفتی گیت وی را می توان به راحتی و آسانی استفاده کرد.

  معایب Nifty Gateway

  زمانی که قصد دارید برای مشارکت در هر پروژه مرتبط با رمزنگاری اقدام کنید، سنجیدن جنبه های مثبت و منفی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این بخش می گوییم معایب که حساب های کاربری گوناگونی را هدف قرار داده است. به دنبال رویداد سرقت هزاران دلاری آثار هنری دنیای NFT تکان خورد. مسائل زیست محیطی هم موضوع گفت وگو برای بسیاری از پروژه های رمزنگاری است.

  نیفتی گیت وی یکی از پلتفرم های NFT است که سازگاری بسیار زیادی با محیط زیست دارد، اما همه تراکنش های NFT محیط زیست را تحت تأثیر قرار می دهند. نیفتی گیت وی به علاوه ویژگی خرید و فروش NFT ها را به طور مستقیم به وسیله کیف پول اتریوم اعلام کرده است. به طور اساسی تنها درصورت فروش انتقال NFT انجام می شود.

  نحوه خرید NFT در Nifty Gateway

  فرایند خرید NFT در Nifty Gateway خیلی راحت و آسان است. اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از اینکه ایمیل خود را تأیید کردید، باید وارد حساب کاربری خود شده و بعد برای پیونددادن کیف پول خارجی خود اقدام کنید؛ در غیر این صورت می توانید Nifties خود را به طور مستقیم در بازار نگه دارید.

  با وجود این اگر آن ها به کیف پول ارسال شوند، سبب افزایش یافتن امنیت دارایی های شما خواهد شد. این پلتفرم برای کسب Nifties راه های مختلفی را ارائه می دهد و اول از همه ترتیب حراج های بی صدا را آغاز می کند. همچنین دادن پیشنهاد مستقیم امکان پذیر است و مالک فعلی نیفتی یک اعلان دریافت می کند. آن ها قادرند پاسخ مثبت دهند یا درخواست شما را نپذیرند.

  تفاوت Nifty Gateway با سایر پلتفرم های NFT

  بد نیست به بررسی تفاوت نیفتی گیت وی با پلتفرم های دیگر NFT بپردازیم. دو شکل اصلی از بازارهای NFT موجود است. بازارهای غیرمتمرکز هنر دیجیتال به همه این اجازه را می دهد تا تولید، فروش و معامله NFT ها را با نظارت اندکی بر محتوا انجام دهد. تمرکز پلتفرم هایی مانند نیفتی گیت وی که انتخاب شده اند، روی پیشنهاد های باکیفیت بالاست.

  این پلتفرم ها قصد دارند با قابلیت های ارتقایافته برای تجربه کاربری مطلوب تر تولید شوند؛ برای نمونه هنرمند منحصربه فرد نیفتی گیت وی برای اینکه مجموعه های نیفتی با نسخه محدود را به وجود آورد، با هنرمندان و برترین برندها همکاری می کند. این مجموعه ها تنها در نیفتی گیت وی پیدا می شوند. سازندگان مشتاق نیفتی برای ارسال درخواست باید از طریق وب سایت اقدام کنند.

  Nifty Gateway و ساخت آینده هنر NFT

  بهتر است این نکته را هم ذکر کنیم که آن در حال ساختن آینده NFT است. از هنگام راه اندازی نیفتی گیت وی تا چند سال گذشته به یک نقطه دسترسی پیشرو برای بعضی از هنرهای جذاب و کلکسیون های مدرن مبدل شده است؛ از هنرمندانی مانند Trevor Jones گرفته تا کلکسیون های رمزنگاری پرطرفدار از قبیل کریپتوکیتیز.

  چنین پلتفرمی امیدوار است پیشنهادهایش را تا حد بیشتری گسترش داده و NFT ها را با تعداد زیادی از ورزشکاران و هنرمندان نوین راه اندازی کند. نیفتی گیت وی را جیمینی در سال 2019 خرید که تا حد چشمگیری دامنه بودجه و اکوسیستم پلتفرم را گسترش داد. در حال حاضر NFT ها برای اینکه این امکان را فراهم کنند، در ارتباط میان بسیاری از مردم و تکنولوژی بلاک چین تغییراتی ایجاد می کنند.

  سخن پایانی

  در این مقاله از خانه سرمایه سعی کردیم به این سؤال پاسخ جامع و دقیقی بدهیم که Nifty Gateway چیست. نیفتی گیت وی یک بازار NFT یا همان توکن های غیر قابل تعویض است که قصد ارائه کیفیت بر کمیت را دارد. این پلتفرم به طور انحصاری از آثار هنری نظارت شده و تأییدشده برخوردار است.

  نیفتی گیت وی خود را به عنوان چیزی مشابه یک فروشنده هنر مدرن به نمایش می گذارد. نیفتی گیت وی با هنرمندان و برندهای مشهور همکاری می کند تا بتواند مجموعه های هنری دیجیتال با نسخه محدود منحصربه فرد این پلتفرم را به وجود آورد.

  نیفتی گیت وی در نظارت بر NFT هایی که بر روی پلتفرم فرستاده می شوند مسئولیت های زیادی را بر عهده خواهد گرفت. هنرمندان قبل از داشتن اجازه تولید و صدور NFT باید برای پشت سر گذاشتن فرایند درخواست و مصاحبه اقدام کنند. این تضمین می کند که مجموعه های آثار هنری کیفیت بالایی دارند و کمک می کند تا شهرت بی نظیر پلتفرم حفظ شود.