بهترین ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل (Jobs) کدام ارزها هستند؟

بازار ارزهای دیجیتال به دنیای پر از لایه ها شباهت دارد که هر روز دریچه ی جدیدی از آن رو می شود. ارزهای دیجیتال موجود در این بازار، به افراد و سرمایه گذاران کمک می کند تا برای انتخاب و خریداری ارز موردنظر گزینه های متنوعی داشته باشند اما این انتخاب و تنوع، همیشه هم جذاب نیست و گاهی باعث گمراهی و تردید افراد می شود. هرکدام از ارزها دارای دسته بندی مشخصی هستند که آن ها را از یکدیگر تفکیک می کند. دسته بندی اطلاعات به افراد تازه کار کمک می کند تا پیش از انتخاب هر ارز، اطلاعات لازم را در مورد آن ارز کسب کنند و انتخابی درست داشته باشند. در بازار ارزهای دیجیتال دسته بندی های متفاوتی وجود دارد که هرکدام براساس مزیت، کاربرد یا علمکردی که دارند، در بخش های مختلف قرار می گیرند. یکی از این دسته بندی ها مربوط به ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل (Jobs) است. این دسته از ارزها دارای قابلیت های بسیار خوبی هستند و در کیف پول های مخصوص خود نگهداری می شوند.

فهرست []

  این دسته از ارز ها دارای کیف پول های آنلاین هستند که کاربران می توانند با مراجعه به سایت های کیف پول آنلاین یا نصب برنامه های مربوط به ارزهای حوزه ی مشاغل، اقدام به ایجاد حساب کاربری و کیف پول دیجیتال کنند. اگر شما نیز مانند خیلی از افراد دیگر اطلاعات دقیقی از این ارزها ندارید، برای اطلاع از بهترین ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل (jobs) این مقاله را تا انتهاء مطالعه کنید.

  انواع ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل (Jobs)

  ارزهای زیادی در حوزه ی مشاغل وجود دارند که هرکدام دارای قابلیت های متفاوتی هستند. در ادامه ی مطلب به معرفی بهترین ارزهای دیجیتال Jobs خواهیم پرداخت:

  ۱- ارز دیجیتال جمز (Gems)

  اولین ارزی که در دسته ی بهترین ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل قرار می گیرد، ارز جمز است. شاید کسی به صورت دقیق، اطلاعی از این ارز نداشته باشد اما این ارز یکی از سودمند ترین ارزهای بازار دیجیتال است. این ارز با نام اختصاری GEMS است و با قیمت کمی که دارد، سوددهی بسیار خوبی دارد. این ارز به دلیل عدم بازدید کافی توسط سرمایه گذاران، چندان فروشی نداشته اما اکنون با افزایش بازدید و مشاهده توسط مردم، رشد چشمگیری داشته است و در صرافی هایی مثل صرافی  Gate.io قابل معامله است.

  این ارز دارای مزیت هایی مثل تیم پشتیبانی بسیار قوی، قیمت مناسب، تجزیه و تحلیل درست و اصولی و است. این ویژگی های مثبت باعث شده تا این ارز به عنوان یکی از محبوب ترین ارزهای حوزه ی مشاغل به حساب بیاید. کاربران می توانند از طریق سایت های تراست والت و متامسک اقدام به ایجاد کیف پول دیجیتال کنند. همچنین، در زمان نوشتار این مقاله با قیمت0.0001031دلار جزو بهترین ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل می باشد. 

  ۲- ارز دیجیتال کریپتو تسک (Crypto task)

  یکی دیگر از بهترین ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل ارز کریپتوتسک است. این ارز با نام اختصاری CTASK در زمینه ی رمزنگاری و اصول مرتبط با آن فعالیت دارد. سرمایه گذاران این ارز را می توانند از طریق صرافی های Hotbit  و Uniswap (V2) معامله کنند.

  این دسته از ارزهای دیجیتال با سایر ارزها متفاوت اند؛ زیرا این ارزها در حوزه ی افزایش امنیت فعالیت کرده و یک بلاک چین کاملاً مستقل دارند. دوسایت متامسک و تراست والت، بهترین بستر جهت ایجاد کیف پول برای این ارز هستند. در زمان نوشتار این مقاله، قیمت این ارز حدود 0.06014دلار تعیین شده است.

  ۳- ارز دیجیتال اکولینک (Echolink)

   

  ارز اکولینک یکی از محبوب ترین ارزهای حوزه ی مشاغل بود که با قیمت 0.00007076دلار به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شد. این ارز به صورت توکن رمزنگاری شده ی غیرقابل استخراج عمل می کند. این ارز با نام اختصاری Eko به عموم مردم معرفی شد و سرمایه گذاران می توانند آن را از طریق صرافی Huobi Global خریداری کنند.  این ارز سال 2018 در پلتفرم اتریوم ارائه شد و درحال حاضر در رتبه ی 2366 ارزهای دیجیتال قرار دارد. همچنین، با استفاده از سایت های تراست والت و متامسک امکان ایجاد کیف پول برای نگه داری از این ارز فراهم خواهد شد. 

  ۴- ارز دیجیتال piplecoin

  یکی دیگر از بهترین ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل ارز پیپل کوین است که با نام  piple فعالیت دارد و قابل استخراج نیست. این ارز ابتدا توسط خالق توکن استخراج شد و سپس به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شد. صرافی های معتبر مثل CREX24 معامله های مربوط به این ارز را انجام می دهند.

  قیمت این ارز در زمان نوشتار این مقاله 0.000192دلار تخمین زده شده است. بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل عدم آشنایی با این دسته از ارزها، تمایل زیادی به خرید آن ها ندارند. درحال حاضر، میزان ارزش کل بازار این ارز کم تر از 0.01درصد از ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال است. با این وجود، سرمایه گذاران می توانند با ایجاد کیف پول دیجیتال در سایت های متامسک و تراست والت اقدام به خریداری و نگهداری این ارز کنند.

  ۵- ارز دیجیتال جاوا اسکریپت (JavaScript Token)

  از بهترین ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل می توان به جاوااسکریپت اشاره کرد. این ارز با نام JS فعالیت دارد و در صرافی southxchange قابل خریداری است. یکی از مزیت های بسیار جالب این ارز، تناسب قیمتی آن با تمام اقشار جامعه است؛ به معنای ساده تر، قیمت این ارز به قدری مناسب است که تمام افراد جامعه می توانند آن را خریداری کرده و در کیف پول های دیجیتالی که از طریق سایت متامسک و تراست والت ایجاد کرده اند، نگهداری کنند. درحال حاضر، این ارز با قیمت 0.001007دلار به بازار ارائه شده است.

  ۶- ارز دیجیتال Axie BCH – Gaming Guild 

  یکی دیگر از بهترین ارزهای دیجیتال که در حوزه ی مشاغل قرار می گیرد، ارز Axie BCH – Gaming Guild است. این ارز فعالیت خود را در سال 2021 به صورت غیرمتمرکز در پلتفرم بیت کوین آغاز کرد. یکی از نکاتی که در مورد این ارز وجود دارد، این است که تنها یک بار مورد معامله قرار گرفته است. در زمان نوشتار این مقاله، قیمت این ارز حدود 0.0008132دلار تخمین زده شده است. این ارز با نام اختصاری AXIEBCH به مردم معرفی شد. همچنین این ارز در صرافی های معتبر مانند MistSwap مورد معامله قرار می گیرد. 

  سخن پایانی

  در این مقاله سعی شد تا در زمینه ی معرفی بهترین ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل سخن گفته شود. آیا شما تاکنون تجربه ی خرید یا فروش ارزهای حوزه ی مشاغل را داشته اید؟ مشخص ترین چیزی که از درک این ارزها قابل فهم است، میزان امنیت بسیار خوب و قابلیت غیرمتمرکز آن است. همچنین، باید بدانیم که به دلیل قیمت پایینی که دارند، در مدت زمانی پس از خرید، سود بسیار خوبی را خواهند داد. پس، اگر به دنبال دستیابی به سود خوب هستید، می توانید با خریداری این دسته از ارزها رشد اقتصادی خوبی داشته باشید.

  پرسش های متداول

  ۱- چرا باید از ارز دیجیتال حوزه ی مشاغل استفاده کنیم؟

  ارزهای دیجیتال حوزه مشاغل به دلیل قیمت پایینی که دارند، برای تمام افراد جامعه مناسب هستند و تمام قشرهای مختلف می توانند آن را خریداری کنند. همچنین، کار با این دسته از ارزها بسیار آسان است و نیاز به تجربه ی چندان زیادی ندارد. به همین دلیل، عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان می دهند و محبوبیت بیش تری دارند.

  ۲- کدام یک از ارزهای دیجیتال حوزه  مشاغل بهترند؟

  هرکدام از ارزهای گفته شده در این مقاله، دارای مزیت های قابل توجهی هستند اما اینکه کدام یکی از این ارزها بهتر هستند، امری است که کاملاً به شرایط افراد بستگی دارد. پس سرمایه گذاران می توانند باتوجه به مزیت ارزهای گفته شده و شرایط خودشان، ارز مناسب را خریداری کنند.

  ۳- چه کسی بر ارزهای دیجیتال حوزه  مشاغل نظارت دارد؟

  یکی از مهم ترین نکاتی که در طول مقاله ذکر شد، قابلیت غیرمتمرکزبودن این ارزها است. غیرمتمرکزبودن این ارزها بدین معناست که هیچ فرد یا نهاد خاصی بر آن نظارت ندارد؛ البته، ممکن است دارای برخی قوانین خاص باشد که باید توسط سرمایه گذاران رعایت شود.