نمودار لحظه ای ارز دیجیتال آث میلان (AC Milan)


ارز دیجیتال آث میلان (AC Milan) یکی از فن توکن های (Fan Tokens) متعلق به خانواده توکن های هواداران فوتبال است که به سرعت در حال رشد هستند و با هدف توانمندسازی طرفداران باشگاه های فوتبال برای مشارکت در تصمیم گیری های آن ها تولید و عرضه می شوند. این تصمیم گیری ها شامل حق رأی درباره مسائل داخلی باشگاه، تخفیف های مختلف برای تهیه بلیت های بازی، جوایز ویژه و موارد دیگر خواهند بود.

فهرست []

  ارز دیجیتال آث میلان مانند سایر توکن های هواداران ورزشی، متعلق به باشگاه ایتالیایی آث میلان (AC Milan) است و عمدتاً به عنوان یک کارت عضویت عمل کرده و دسترسی به مزایای مختلف را فراهم می کند. افرادی که توکن های ACM را در اختیار دارند، از حقوق انحصاری این باشگاه برخوردارند و می توانند درباره تصمیم های مهم باشگاه در نظرسنجی ها شرکت کنند.

  معرفی باشگاه آث میلان (AC Milan)

  Associazione Calcio Milan S.P.A، معروف به AC Milan یکی از باشگاه های افسانه ای فوتبال ایتالیاست. تیم آث میلان که در سال 1899 تأسیس شد، در دوره 122 ساله خود تاکنون جوایز مختلفی را کسب کرده است.

  AC Milan چهارمین باشگاهی است که بیشترین جام های فیفا و یوفا را کسب کرده و تاکنون عملکرد آن از همه باشگاه های ایتالیایی بهتر بوده است. میلان در سه جام بین قاره ای و یک جام باشگاه های جهان، هفت قهرمانی در جام ملت های اروپا/ لیگ قهرمانان اروپا، پنج سوپرکاپ یوفا و سه جام یوفا قهرمان شده است.

  همچنین پس از رقبای محلی اینترمیلان (19 عنوان لیگ) و یوونتوس (36 عنوان لیگ) سومین تیم موفق در سری آ است که پنج عنوان کوپا ایتالیا و هفت عنوان سوپرکاپ ایتالیا را به دست آورده اند.

  ارز دیجیتال آث میلان چیست؟

  توکن ACM مانند دیگر فن توکن ها روی بلاک چین Chiliz توسعه یافته است و کاربران می توانند با خرید توکن های CHZ و تعویض آن ها با توکن های ACM، این ارز دیجیتال را خریداری کنند.

  زنجیره Chiliz یک زنجیره جانبی اثبات صلاحیت مبتنی بر اتریوم (Ethereum) است و قراردادهای هوشمندی را ارائه می دهد که خریداران ACM می توانند از آن ها برای شرکت در نظرسنجی های مؤثر بر تصمیم باشگاه فوتبال استفاده کنند. جوایز نیز از طریق همان برنامه ای که خریداران این توکن برای رأی دادن استفاده می کنند، توزیع می شوند.

  میلان اولین باشگاه فوتبالی است که NFT ها را راه اندازی کرد. در ابتدا حدود 100 نسخه محدود NFT توسط باشگاه منتشر شد تا خاطره انگیزترین لحظه در بازی آث میلان مقابل آ اس رم به تصویر کشیده شود. سپس NFT ها بین افرادی که توکن های ACM را خریداری کرده بودند، توزیع شدند.

  تاریخچه توکن ACM

  این توکن در ژانویه 2021 راه اندازی شد؛ یعنی زمانی که شرکت بلاک چین Chiliz و AC Milan همکاری خود را با Socios.com اعلام کردند. یکی از دلایل اصلی این همکاری، افزایش پایگاه جهانی هواداران باشگاه ایتالیایی و همچنین تقویت حضور آن در دنیای رسانه های اجتماعی بود.

  Casper Stylsvig، مدیر ارشد آث میلان، در این باره می گوید: «ما خوشحالیم که با Socios.com همکاری می کنیم و به آن ها به عنوان یک شریک جهانی خوشامد می گوییم. این همکاری به ما این امکان را می دهد که با 450 میلیون هوادار خود در سراسر جهان تعامل بیشتری داشته باشیم. بعد از شیوع ویروس کرونا، این همکاری برای تعامل با باشگاه آث میلان اهمیت زیادی دارد. به عنوان یک باشگاه نوآور، یکی از حوزه های تمرکز ما مدرن سازی است و این همکاری به ما کمک می کند گام مهم دیگری را در این مسیر برداریم».

  همچنین الکساندر دریفوس، مدیرعامل و مؤسس Chiliz و Socios.com، درباره این همکاری می گوید: «خوشحالم که پذیرای باشگاه میلان و 450 میلیون هوادارش در سراسر جهان در Socios.com شده ایم. هواداران این باشگاه از این به بعد می توانند از تعامل بی سابقه و هیجان انگیز با این تیم لذت ببرند. تأثیرگذاری بر باشگاه در نظرسنجی ها، دسترسی به جوایز و خدمات VIP و پاداش های انحصاری، انجمن های گفت وگو و مواردی از این قبیل، همه مزایای این همکاری برای طرفداران باشگاه هستند. توکن ها به عنوان ابزار تعامل با طرفداران و یک منبع درآمدزای جدید قدرتمند در صنعت ورزش عمل می کنند».

  بنیان گذاران AC Milan Fan Token چه کسانی هستند؟

  ACM در پلتفرم Socios که توسط یک کارآفرین فرانسوی به نام الکساندر دریفوس در سال 2018 تأسیس شد، عرضه شده است. دریفوس در مصاحبه ای با پلتفرم خبری فرانسوی Sportspro گفته است، هدف Socios «حمایت از باشگاه ها برای دستیابی به ارتباط بهتر با هواداران» است.

  دریفوس همچنین بیان کرده است هدف این کسب و کار حمایت از باشگاه ها برای ایجاد درآمد بیشتر بوده است. در عین حال نیز تغییر صنعت هواداران از غیرفعال به فعال را تشخیص می دهد؛ به طوری که می توان از پایگاه های طرفداران درآمد کسب کرد تا آن ها بتوانند به رسمیت شناخته شوند.

  پیش از تأسیس Socios، دریفوس chiliz (CHZ) را تأسیس کرد؛ یک ارز دیجیتال ورزشی و سرگرمی جهانی که به پلتفرم Socios قدرت می دهد و توسط برخی از بزرگ ترین شرکت های بلاک چین در جهان پشتیبانی می شود.

  ارز دیجیتال آث میلان چگونه کار می کند؟

  این ارز دیجیتال یک توکن کاربردی است که با استفاده از پلتفرم Socios به طرفداران AC Milan سهمی نمادین از تأثیرگذاری بر تصمیم های باشگاه را می دهد. این توکن یک کلید عضویت است که به کاربران اجازه می دهد برای جوایز انحصاری، شناخت باشگاه و موارد دیگر رقابت کنند.

  افرادی که توکن های ACM را در اختیار دارند، می توانند به کمک قرارداد هوشمند در نظرسنجی های مختلف منتشر شده توسط AC Milan رأی دهند. آث میلان براساس قرارداد متعهد است که طبق نتایج نظرسنجی عمل کند. خریداران توکن ها می توانند با پلتفرم Socios تعامل داشته باشند و با رأی دادن در نظرسنجی ها، رقابت در مسابقات و آزمون ها و ارتباط برقرار کردن با کاربران دیگر در این پلتفرم فعالیت داشته باشند. همچنین جوایز زیر به کاربران این پلتفرم تعلق می گیرد:

  • بلیت های مسابقه
  • پاداش های انحصاری
  • پیشنهاد های بازگشت نقدی از فروشگاه های آنلاین رسمی
  • ارزهای دیجیتال رایگان
  • NFT های مخصوص باشگاه
  • استفاده از توکن های ACM برای بازخرید کالاها و خدمات VIP
  • شرط بندی ACM برای جوایز NFT
  • به دست آوردن کلکسیون های خالص
  • Gamified Utility (NFT برای بازی های مبتنی بر بلاک چین)
  • دسترسی VIP به استادیوم ها

  ویژگی های منحصربه فرد ارز دیجیتال آث میلان

  توکن های ACM ویژگی های فراوانی دارند که با خرید هر توکن از این ویژگی ها بهره مند می شوند. برخی از ویژگی های این توکن ها به شرح زیر هستند:

  نظرات هواداران درباره تصمیم های باشگاه

  از طریق قراردادهای هوشمند، افرادی که توکن های ACM را در اختیار دارند، می توانند در انواع نظرسنجی های ارائه شده توسط AC Milan رأی دهند. باشگاه ایتالیایی از نظر قانونی موظف است مطابق با نتایج نظرسنجی عمل کند. رأی هواداران نیز نتیجه نهایی را مشخص می کند.

  کسب جوایز انحصاری

  در پلتفرم Socios.com، افرادی که توکن های ACM را خریداری کنند، می توانند با شرکت در آزمون ها، انجام بازی ها و رأی دادن درباره مسائل باشگاه جوایز مختلفی به دست آورند. این مزایا می تواند شامل دسترسی VIP به تمام مسابقات لیگ، جام حذفی، مسابقات اروپایی و همچنین حضور در یک بازی با یک قهرمان محبوب باشگاه باشد.

  ایجاد پایگاه جهانی برای هواداران آث میلان

  همان طور که پیش تر گفته شد، یکی از دلایل اصلی راه اندازی توکن های ACM این است که طرفداران این باشگاه از سراسر جهان را در یک پایگاه واحد قرار دهد. پلتفرم Socios.com مکانیسمی عالی برای دستیابی به این هدف است. این ارز دیجیتال به هواداران اجازه می دهد یک جامعه تشکیل دهند و باشگاه را به سطح بالاتری ببرند.

  تنها با یک توکن ACM، عضوی از باشگاه خواهید بود

  حتی اگر یکی از این توکن ها را داشته باشید، همچنان می توانید بر تیم آث میلان تأثیرگذار باشید. همچنین تنها با خرید یک توکن ACM، واجد شرایط دریافت جوایز مختلف و تخفیف های هیجان انگیزی خواهید بود. با این حال، برای کسب جوایز و مزایای بیشتر بهتر است بیش از 1 توکن ACM خریداری کنید.

  نمای کلی جامعه AC Milan Fan Token

  Chiliz، Socios و AC Milan به تلاش های خود برای ترویج و محبوبیت توکن های ACM با استراتژی بازاریابی دیجیتال باشگاه، استراتژی تعامل جهانی طرفداران و پروژه های تجارت الکترونیک ادامه خواهند داد. استراتژی های فعلی رشد جامعه برای AC Milan Fan Token عبارت اند از:

  • ادامه توسعه نظرسنجی های رأی گیری حکومتی برای دارندگان توکن
  • ارتباط مداوم با جامعه در شبکه های اجتماعی
  • انتشار مقالات مربوط به توکن ACM از طریق رسانه های مختلف
  • سهامداری ACM برای خرید NFT های انحصاری AC Milan
  • استفاده از بازیکنان آث میلان برای تبلیغ توکن ACM
  • بازاریابی متقابل با پایگاه های داده موجود مانند کلوپ های هواداران در سراسر جهان، به ویژه در آسیا و آمریکای لاتین
  • راه اندازی تبلیغات منظم برای برنده شدن بلیت های مسابقه، پیراهن های امضاشده و جوایز انحصاری برای دارندگان توکن
  • افزودن پشتیبانی از زبان های بیشتر در پلتفرم Socios
  • میزبانی از رویدادهای مرتبط با افراد مشهور فوتبال

  شبکه ارز دیجیتال ACM چگونه ایمن می شود؟

  از آنجا که بیشتر تعامل طرفداران با توکن ها براساس نظرسنجی است، شبکه ارز مورد نظر از طریق فناوری بلاک چین ایمن می شود. یکپارچگی هر رأی از طریق عوامل بی شماری از جمله ارائه دهندگان پرداخت تأیید شده، مقررات حفظ حریم خصوصی داده ها و مشارکت با برندهای برتر تضمین خواهد شد.

  ACM یک توکن ارز دیجیتال کاربردی بوده که روی اتریوم ساخته شده است و قرارداد هوشمند آن برنامه ای محسوب می شود که روی بلاک چین اتریوم اجرا و توسط پلتفرم پشتیبانی می شود. قراردادهای هوشمند امکان انجام معاملات و توافقات میان طرفین ناشناس را فراهم می کنند.

  نحوه خرید توکن آث میلان

  خرید توکن ACM بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که در پلتفرم Socios ثبت نام کرده و توکن CHZ را خریداری کنید. سپس باید توکن های CHZ خریداری شده را با ACM تعویض کنید. وقتی این توکن ها را خریداری کردید، به طور خودکار از طریق پلتفرم Socios.com حق رأی و حق عضویت پیدا می کنید.

  البته اگر تمایلی برای شرکت در نظرسنجی های پلتفرم ندارید و نمی خواهید حق رأی داشته باشید، می توانید بدون ثبت نام در وب سایت Socios.com، یا از طریق صرافی های مجاز، تنها با پرداخت تتر ارز دیجیتال ACM را خریداری کنید.

  افرادی که تعداد بیشتری از توکن های ACM را خریداری کنند، در تصمیم های باشگاه تأثیر بیشتری خواهند داشت و از مزایای بیشتری برخوردار می شوند. تنها یک بار می توانید در یک نظرسنجی شرکت کنید. با این حال، حجم توکن ها، وزن رأی شما را تعیین می کند. این توکن ها را از طریق صرافی های ارز دیجیتال نیز می توانید خریداری کنید.

  صرافی های توکن ACM

  برخی از صرافی هایی که این توکن را فهرست کرده اند، عبارت اند از:

  • Binance
  • MEXC
  • Bitget
  • ByBit
  • DigiFinex

  چه تعداد توکن ACM در گردش است؟

  AC Milan دارای حداکثر عرضه 20,000,000 توکن است که در حال حاضر ۴,14۷, ۲۱۲ توکن ACM در گردش است. از این تعداد، در ابتدا 2,000,157 برای طرفداران منتشر شد. توکن های باقی مانده در اختیار آث میلان هستند و می توان آن ها را با شرکت در فعالیت های اجتماعی و همچنین خرید مستقیم از صرافی ها به دست آورد.

  توکن های ACM در یک جدول زمانی مشخص به مدت شش سال منتشر می شوند که در آن 4 میلیون در سال اول و 3.2 میلیون توکن در سال برای پنج سال آینده منتشر می شود.

  عوامل مؤثر بر قیمت فن توکن های آث میلان

  عوامل بی شماری بر ارزش این توکن ها تأثیر گذار هستند. مانند همه ارزهای دیجیتال، این ارز دیجیتال با عرضه ثابت ایجاد شد؛ به این معنا که دولت نمی تواند در قیمت آن تأثیری داشته باشد.

  رخ ارز ACM گاهی برای پاسخ به تغییرات در اقتصاد گسترده تر حرکت می کند؛ برای مثال بسیاری از ارزها در سال 2020 دستاوردهای چشمگیری داشتند؛ درحالی که اقتصادهای سراسر جهان به دلیل همه گیری کووید-19 آسیب دیدند که می تواند به علت روی آوردن مردم به ارزهای دیجیتال در مواجهه با اقتصادهای ملی ضعیف باشد.

  مقررات دولتی بر قیمت ارز دیجیتال ACM و سایر ارزهای دیجیتال تأثیر فراوانی دارند. سیاست های مالیاتی، مقررات مربوط به سرمایه گذاری، محدودیت های استخراج، برنامه های دولت برای ارزهای دیجیتال رسمی و سایر تحولات می توانند بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیرگذار باشند.

  خبرسازان نیز به طور فزاینده ای بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارند. وقتی یک کارآفرین میلیاردر با یک توییت از یک کوین یا توکن خاص حمایت می کند، در بیشتر موارد قیمت بالا می رود. افراد مشهور روز به روز بیشتر به دنیای ارزها و NFT ها روی می آورند و برای آن ها در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند. اثرات این تبلیغات بر قیمت ارزهای دیجیتال را نمی توان انکار کرد.

  پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ACM

  قیمت این ارز دیجیتال طی سه ماه گذشته حدود ۴۱ درصد کاهش داشته است و با توجه به ارزش بازار کوچک آن، احتمال ادامه چنین حرکت قیمتی به شکل نزولی بسیار زیاد است؛ با این حال سه ماه در دنیای ارز دیجیتال زمان زیادی نیست. همچنین احتمال دارد قیمت  بنابراین معامله گران باید مراقب باشند و به طور کامل تحقیق کنند و ببینند آیا ACM توسط یک تیم توسعه قوی پشتیبانی می شود و آیا فناوری ACM پتانسیل رشد دارد یا خیر.

  فراموش نکنید که درباره فن توکن ها، عملکرد باشگاه ورزشی مورد نظر نیز در قیمت ارز دیجیتال مرتبط با باشگاه تأثیر زیادی دارد که در این باره باید به عملکرد تیم آث میلان توجه کرد.

  لطفاً توجه داشته باشید که این تحلیل تنها براساس اقدامات تاریخی قیمت ACM است و به هیچ وجه توصیه مالی نیست. معامله گران باید همیشه تحقیقات خود را انجام دهند و هنگام سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مراقب باشند.

  سخن پایانی

  تاریخچه غنی از پیروزی های باشگاه آث میلان ممکن است بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ را به سرمایه گذاری در توکن ACM دعوت کند. اگرچه قیمت فعلی توکن زیر ۵ دلار است، در روند صعودی بعدی می توان انتظار داشت که قیمت به راحتی از مرز 25 دلار عبور کند.

  علاوه بر این، تاریخچه قیمت و میانگین های متحرک نمودار ACM/USDT نشان می دهد قیمت این توکن به کف رسیده است و در روند صعودی آینده، حرکتی به سمت صعودی انتظار می رود.

  یک دلیل اساسی بزرگ برای سرمایه گذاری در توکن ACM وجود بازیکنان «بزرگ» در تیم است. در حال حاضر، بازیکنی که بیشترین فالوور را در دنیای فوتبال دارد، زلاتان ابراهیموویچ با استعداد، فوتبالیست سوئدی است که همیشه سرفصل ها را به خود اختصاص می دهد و به عنوان ابزار بازاریابی عالی برای هر باشگاه فوتبال در جهان عمل می کند.

  اگر تیم بازاریابی آث میلان از این بازیکن 40 ساله به درستی استفاده کند، می تواند برای توکن ACM معجزه رخ دهد. توکن ACM تنها یک فن توکن است و عملکرد این تیم ایتالیایی شاخص اصلی مشخص کننده ارزش آن خواهد بود.

  پرسش های متداول

  توکن ACM مانند دیگر فن توکن ها روی بلاک چین Chiliz توسعه یافته است و کاربران می توانند با خرید توکن های CHZ و تعویض آن ها با توکن های ACM، این ارز دیجیتال را خریداری کنند. توکن های ACM برای تعامل با باشگاه آث میلان استفاده می شوند.

  از آنجا که بیشتر تعامل طرفداران با توکن ها از طریق نظرسنجی است، این شبکه از طریق فناوری بلاک چین ایمن می شود. یکپارچگی هر رأی از طریق عوامل بی شماری از جمله ارائه دهندگان پرداخت تأییدشده، مقررات حفظ حریم خصوصی داده ها و مشارکت با برندهای برتر تضمین خواهد شد.

  ACM در پلتفرم Socios که یک کارآفرین فرانسوی به نام الکساندر دریفوس در سال 2018 تأسیس کرده، عرضه شده است و برای باشگاه آث میلان فعالیت می کند.

  ACM دارای حداکثر عرضه 20,000,000 توکن است که در حال حاضر ۴,14۷, ۲۱۲ از این توکن در گردش است.